یا مالک

بچه ها

تصمیم گرفتم ازین به بعد فقط دو تا کتاب همزمان بخونم. بیشتر از دو تا نگیرم دستم. لیست کتابایی که تصمیم دارم بخونم رو هم نوشتم که در حقشون اجحاف نشه :))

میخوام یه برنامه بچینم، برای به مرور خوندن کتاب هایی که خوندنشون خیلی طول میکشه. مثلا یه جدولی تنظیم کنم. 

یادمه وقتی میخواستم "خدمتگذار تخت طاووس" رو بخونم به عنوان نشان بین کتاب یه برگه سفید گذاشته بودم. تاریخ زده بودم. خودمو مم کرده بودم روزی حداقل 20_30 صفحه بخونم (دقیق یادم نیست قرارم روزی چقدر بود.) تا کتابه رو در طول یکی دوماه بخونم.

هر روز هرچقدر میخوندم شماره صفحه و تاریخ میزدم. اگر حوصله بیشتر خوندن نداشتم حداقل اون 20 صفحه روزانه رو باید میخوندم. زودتر از اون حدی که برنامه ریزی کرده بودم براش تموم شد و این طرح موفق بود برا اون کتاب. یادمه کتاب "گناهان کبیره" آیت الله دستغیب هم خوندنش برام یکم طول کشید. از یه جایی به بعد و برنامه ریزی کردم.

حالا واسه یه سری کتاب دیگه میخوام برنامه بچینم. چون خیلی بلندن یا علمی و تخصصی طور ان. میدونم خوندنشون طول میکشه. میخوام برنامه ای بریزم که اینجوری نشه که هی بگم نههه این ک طول میکشه نمیخواد بخونمش بعدا یه روز میخونم. 

حالا میشه ایده بدین ک یکم این برنامه ام رو جینگیلی مستونش کنم خوشگل تر شه؟

مث همون ایده های بولت ژورنال طوری. 

تا چند روز پیش در حال خوندن دوتا کتاب "چهل نامه کوتاه به همسرم" و "در جست و جوی آلاسکا" بودم.

دومی 63 درصدش رو خوندم. شخصیت اصلی مرد :/ متوجه شدم ادامه داستان طرز کنار اومدن بقیه افراد داستان با مرگ اینه. حوصله شو نداشتم و تا همینجاش هم خیلی طول کشیده بود. زمانمم که از سر راه نیاوردم. بی خیالش شدم.

وای دختر قبلا چقددد برام سخت بود کنار گذاشتن یه کتاب

الان بیشتر برا وقتم ارزش قائلم. و خب راضی ترم. 

برم کتاب دوم این روزها رو انتخاب کنم. در کنار چهل نامه :)

الا یا ایتها الپاییز! بیا زمستانت را با برنامه شروع کن!

برنامه ریزی برای کتابخونی

کتاب ,  ,رو ,یه ,برنامه ,طول ,برنامه ریزی ,طول میکشه ,    ,به بعد ,چهل نامه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دی کلیپ کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کاغذدیواری خبرها گل سنگ اينترنت دانستنی ها درباره اپلیکیشن های موبایل، کامپیوتر و... minuoirayaneh Braydoniupnmw63 situs راه های آنی کسب درآمد از اینترنت و فروش فایلهای غیر قابل استفاده خودتان دانلود